Alkomaty PROMILER

Alkomaty PROMILER — alkomaty nie tylko dla Policji!

PROMILER — polska firma, która oferuje nowoczesne i niezawodne alkomaty używane do precyzyjnych pomiarów w całym kraju. Marka specjalizuje się zarówno w profesjonalnych urządzeniach do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu używanych przez służby mundurowe, jak i nowoczesnych al...

Alkomaty PROMILER — alkomaty nie tylko dla Policji!

PROMILER — polska firma, która oferuje nowoczesne i niezawodne alkomaty używane do precyzyjnych pomiarów w całym kraju. Marka specjalizuje się zarówno w profesjonalnych urządzeniach do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu używanych przez służby mundurowe, jak i nowoczesnych alkomatach osobistych.

Precyzja i niezawodność alkomatów

Stawiając na urządzenia marki PROMILER macie Państwo gwarancję korzystania z najbardziej zaawansowanych technologicznie alkomatów na rynku. Doskonałe alkomaty zaprojektowane przez Sentec Korea Corporation - największego na świecie producenta urządzeń pomiarowych wykonane są z najwyższą starannością, co zapewnia niezwykłą precyzję pomiarów oraz niezawodność działania na wiele lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, najlepszych podzespołów i doświadczenia instruktorów, możemy zaoferować Państwu rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

Nasza firma oferuje wyłącznie urządzenia z certyfikatami zgodności z Normą Europejską EN-16280. Jesteśmy pionierami w zakresie pierwszych atestowanych alkomatów w Europie.

Nowoczesne alkomaty dla osób prywatnych i służb mundurowych

PROMILER, czyli precyzyjne alkomaty dla najbardziej wymagających Użytkowników, w tym wojska czy policji. Nowoczesne, wysokiej klasy alkomaty przesiewowe służą na co dzień także pozostałym służbom mundurowym.

W naszej ofercie znajdują się także alkomaty osobiste dla Klientów indywidualnych. Gwarantują precyzyjne pomiary, charakteryzują się lekkością, elegancją, trwałością oraz precyzją pomiarów. Wzorem do ich stworzenia były urządzenia policyjne.

Wszystkie urządzenia PROMILER objęte są gwarancją producenta, a także bezpłatną opieką serwisową przez cały okres jej trwania. Oznacza to, że można skorzystać z usług serwisowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dlaczego alkomaty PROMILER są najlepsze na rynku?

  • Alkomaty charakteryzują się najdokładniejszymi pomiary.

  • Komponenty z górnej półki.

  • Alkomaty nie mają konieczności częstej kalibracji.

  • Szeroka gama najnowocześniejszych alkomatów.

  • Gwarancja dotyczy każdego produktu.

  • Najlepsze ceny.

PROMILER zaprasza do poznania całej oferty alkomatów najwyższej jakości. Jeśli będą Państwo potrzebować pomocy lub wsparcia przy wyborze urządzenia, profesjonalni specjaliści są do dyspozycji wszystkich naszych Klientów!

Więcej

Alkomaty PROMILER Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów