O Firmie

Podstawy naszej firmy oparte są na rzetelnej pracy, uczciwości i budowaniu partnerskich stosunków z Klientami. Pozwala nam to zwiększać ich zaufanie i zadowolenie. Dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami i dystrybutorami, oferujemy towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze i decydują o kierunkach naszego rozwoju. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Kupującego, sprawna obsługa zamówień oraz terminowe dostawy. Stale zwiększamy asortyment, wdrażamy nowoczesne mechanizmy, które pomagają nam realizować założone cele i zadania.

Firma Alkometer zajmuję się sprzedażą alkomatów i testerów trzeźwości. Oferujemy przede wszystkim profesjonalne, atestowane alkomaty dla różnego rodzaju firm, Policji, Wojska i Straży Granicznej. Dzięki nam każdy może sprawdzić czy wolno mu wsiadać za kierownicę lub czy jego pracownik spełnia podstawowe wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Dokonujemy napraw i przeglądów serwisowych. Wszystkie wzorcowania i testy wykonywane są w naszej firmie lub w innych jednostkach honorowanych przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie. Jesteśmy oficjalnym partnerem serwisowym i handlowym firmy Promiler oraz Drager.

Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli, decydując się na współpracę z nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

(Punkt Stacjonarny sprzedaży/Kalibracja)

  • Alkometer Tomasz Data
  • ul. Milskiego 1 lok 28 (piętro I)
  • 80-809 Gdańsk
  • sklep@alkometer.pl
  • tel: 502 817 730

Godziny otwarcia:

pon - pt: 8:00 - 16:00

sob: 9:00 - 12:00

Kontakt telefoniczny 8:00 - 20:00