Alkomat barowy PROMILER AL-4000 plastikowa obudowa

Nowy produkt

100 Przedmioty

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

2 900,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Opis

Zakres pomiaru0.00-5.00‰
Czujnikelektrochemiczny
Pamięć Pomiarównie
Licznik przeprowadzonych pomiarówtak
Zasilaniesieciowe
Wymiary250x410x150mm
Waga5,85 kg
Kalibracjaco 12 miesiecy lub co 1500 pomiarów

Więcej informacji

Alkomat barowy zwraca się inwestorowi po ok 2000-2500 pomiarów, przy założeniu że 1 pomiar kosztuje 1zł.

AL 4000 to idealne rozwiązanie dla właścicieli punktów gastronomicznych, lokali, hoteli czy też stacji benzynowych i firm. Alkomat elektrochemiczny firmy Promiler jest przeznaczony do użytku w miejscach publicznych.

Ze względu na przeznaczenie alkomat może być uruchamiany przez wrzucenie monety lub też można zainstalować inny sposób jego uruchamiania. Jednym z rozwiązań jest aktywowanie alkomatu przez przycisk. Ustawienia dostępu do alkomatu są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą.

Badanie AL 4000 dokonuje mikrokomputera, natomiast wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Pomiaru dokonuje mikrokomputer. Alkomat posiada funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania i zarazem informuje o potrzebie kalibracji. Po dokonaniu zakupu można z łatwości dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę.

W alkomacie zastosowano „policyjną” technologię czujnika elektrochemicznego co sprawia, że zarówno precyzja pomiaru, jak i stabilność działania jest pewna. Kolejne kroki wykonywania pomiaru wyświetlają się jako komunikaty tekstowe na ekranie LCD, a dzięki temu pomiar przebiega szybko, bardzo łatwo i precyzyjnie. Do badania jako ustnik wykorzystywane są słomki do napojów.

Alkomat jest zasilany poprzez zasilacz 12V, AL-4000 jest uważany za jeden z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Zasilanie z sieci energetycznej zapewnia wyższą jakość pomiaru niż w przypadku alkomatów na baterie.

Alkomat w wersji z obudową metalową, nie posiada pojemnika na ustniki, można go dokupić lub zastosować inne rozwiązanie.

Precyzja badania w miejscach publicznych

Alkomat AL 4000 sprawdza się idealnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje zastosowanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych. Niezawodność tego modelu została doceniona również przez służby mundurowe. PROMILER AL 4000 to najczęściej spotykany na komendach alkomat stacjonarny. Urządzenie jest samoobsługowe, co jest niezwykle istotne przy montażu w przestrzeni publicznej.

Dwie metody uruchamiania

Producent przewidział dwa sposoby uruchamiania alkomatu: przez wrzucenie monety lub za pomocą przycisku. W zależności od przeznaczenia urządzenia możemy dostosować sposób włączania. Do celów komercyjnych stosuje się AL 4000 z zamontowanym wrzutem monet. Natomiast, gdy chcemy, aby alkomat był ogólnodostępny, a pomiar bezpłatny (np. w komendach Policji) to stosuje się aktywację poprzez przycisk. Ustawienia dostępu do alkomatu są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą.

Wbudowany mikrokomputer pomiarowy

Alkomat jest precyzyjnym urządzeniem pomiarowym wskazującym zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Za dokładność pomiaru odpowiadają wysokiej jakości podzespoły. Badanie AL 4000 dokonuje mikrokomputer, natomiast dokładny wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Dodatkowo po badaniu alkomat informuje nas kolorami „emotikonek” o tym, czy możemy prowadzić pojazd: czerwona, żółta, zielona.

W alkomacie zastosowano technologię elektrochemiczną, która gwarantuje zarówno precyzję pomiaru, jak i stabilność działania urządzenia. W AL 4000 zastosowano funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania oraz system informowania o potrzebie kalibracji.

Dwa rodzaje obudowy

Alkomat AL4000 dostępny jest w dwóch rodzajach obudowy:

  • Wersja plastikowa z wbudowanym pojemnikiem na ustniki (słomki),
  • Wersja metalowa  z zewnętrznym, metalowym pojemnikiem na ustniki (słomki) - brak w zestawie, możliwość dokupienia

Wrzutnik monet dostosowany do wymagań

Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu AL 4000 można z łatwością dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę potrzebną do aktywacji urządzenia. Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat AL 4000 to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro.

Zestaw Zawiera:

1. Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat al 4000 ( wersja plastikowa)

2. Instrukcja obsługi w języku polskim

3. 500szt ustników jednorazowych