Alkomat Drager 6820 z drukarką

Drager_6820_z_drukarka

Nowy produkt

Alkomat 6820 z stabilną obudową i sprawdzonym czujnikiem DragerSensor jest niezawodnym urządzeniem do analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Charakteryzuje się bardzo krótkimi czasami reakcji i możliwością dostosowania do międzynarodowych standardów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4 499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zakres pomiaru0 - 2,5 mg/l
Przygotowanie do pomiaruokoło 5s
Czujnikelektrochemiczny
Pamięć Pomiarów5000 wyników badań
Temperatura pracy-5°C do + 50°C
Zasilaniebaterie alkaliczne 1.5V lub akumulatorki NiMH
Wyświetlaczwyświetlacz LCD z podświetleniem 41 x 24mm
Wymiary147mm x 65mm x 39mm
Waga260g
Certyfikatyzgodny z Dyrektywą 89/3336/EWG

Więcej informacji

Alkomat 6820 z stabilną obudową i sprawdzonym czujnikiem DragerSensor jest niezawodnym urządzeniem do analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Charakteryzuje się bardzo krótkimi czasami reakcji i możliwością dostosowania do międzynarodowych standardów.

Wysoka jakość wykonania

Dzięki nowej konstrukcji spełnia wysokie wymagania w zakresie wymogów użytkowania. Przez zastosowanie solidnych materiałów jest on maksymalnie odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak zimno lub wilgoć, i spełnia wymogi klasy ochrony IP 54.

Komfort obsługi

Wszystkie funkcje pomiarowe obsługiwane są przy użyciu tylko jednego przycisku. Zrozumiałe komunikaty wyświetlane są na dużym wyświetlaczu. Świecąca dioda i sygnały akustyczne uzupełniają wskazania wyświetlacza i informują o zakończeniu pomiaru. Do nawigacji i rejestracji danych statystycznych służą dwa przyciski menu. Jest poręczny i można go bez wysiłku obsługiwać jedną ręką. Kształt ustnika pozwala na intuicyjne zamocowanie go w uchwycie, również w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Po użyciu ustnik można łatwo i higienicznie usunąć.

Sprawdzona jakość

W Alcotest 6820 został zastosowany, sprawdzony czujnik elektrochemiczny DragerSensor który, charakteryzuje się bardzo krótkimi czasami reakcji, precyzją oraz długą żywotnością. Wyniki badań są niezawodne w szerokim zakresie temperatur -5°C i +50°C a także w przypadku wysokiej zawartości alkoholu. Pomiary są szybkie i dokładne zarówno w trybie pracy aktywnym i pasywnym.

Ustnik „SLIDE’N‘CLICK“

Opatentowane ustniki Drager zapobiegają próbom manipulacji. Opcjonalna blokada uniemożliwiająca wciągnięcie powietrza zapewnia jednocześnie maksymalny poziom higieny.

Przetwarzanie danych

Rozszerzona pamięć alkomatu może pomieścić do 5000 wyników pomiarów. Interfejs optyczny umożliwia bezprzewodową transmisję danych do mobilnej drukarki. Przez złącze USB można przesyłać dane do komputera PC.

Drukarka mobilna Drager + 5 rolek papieru

Urządzenie drukuje wyniki pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu oraz testu na narkotyki, bez korzystania z lokalnego źródła zasilania elektrycznego. Zasilanie - 4 baterie AA. Drukarkę można obsłużyć przy pomocy jednego przycisku. Zmiana papieru jest równie szybka i łatwa. Dane z Alcotestu do drukarki można przesyłać wykorzystując transmisję optyczną. Dla potrzeb przechowywania danych, urządzenie można podłączyć do komputera i klawiatury - zapewniono możliwość wszelkich połączeń.

Skład zestawu:

  • Alcotest Drager 6820
  • Drukarka mobilna + 5 rolek papieru

Akcesoria dodatkowe:

  • ładowarka sieciowa do wersji z akumulatorkami
  • ładowarka samochodowa do wersji z akumulatorkami
  • walizka transportowa na Alcotest i Drukarkę.

Produkty powiązane