Alkomat Drager 7510 z drukarką

Drager_7510_z_drukarka

Nowy produkt

Alkomat 7510 został zaprojektowany z przeznaczeniem do zastosowań policyjnych oraz do zakładów przemysłowych i rzemieślniczych.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

8 699,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Opis

Zakres pomiaru0 - 3mg/l
Przygotowanie do pomiaruokoło 6s
Czujnikelektrochemiczny
Pamięć Pomiarów5000 wyników badań z dodatkowymi informacjami
Temperatura pracy-5°C do + 40°C
Zasilaniebaterie alkaliczne 1.5V lub akumulatorki NiMH
Wyświetlaczwyświetlacz LCD z podświetleniem 35 x 45mm
Wymiary185mm x 90mm x 45mm
Waga430g
Certyfikatyzgodny z Dyrektywą 89/3336/EWG

Więcej informacji

Alkomat 7510 został zaprojektowany z przeznaczeniem do zastosowań policyjnych oraz do zakładów przemysłowych i rzemieślniczych. Umożliwia wykonanie analizy zawartości alkoholu w oddechu dla dowolnych zastosowań i jest na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego.

Przyrząd posiada aktualne świadectwo wzorcowania z Okręgowego Urzędu Miar.

Praktyczna konstrukcja

Urządzenia zaprojektowano z myślą o prostej obsłudze z użyciem trzech przycisków zarówno przez osoby prawo i leworęczne. Przeciwpoślizgowa, kauczukowa obudowa zapewnia optymalną przyczepność. Alkomat posiada duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z menu wielojęzycznym, z zastosowaniem w różnych warunkach środowiskowych.

Zaawansowana technologia

Zastosowanie najnowszej technologi czujników pomiarowych Alkotest 7510 zapewnia szybkie i precyzyjne pomiary. Wbudowany element grzewczy zapobiega kondensacji i zapewnia, przez regulację termiczną ogniwa, szybkie pomiary także w niskiej temperaturze. Czujnik Drager reaguje w specyficzny sposób na alkohol oraz zapewnia bardzo szybką reakcję, jak i powrót do stanu gotowości. Alkotest 7510 jest pierwszym podręcznym przyrządem zdolnym do wykonywania testów dowodowych wykrywania alkoholu resztkowego w ustach. Technologia ta stała się dostępna dzięki zastosowaniu piezo-elektrycznego aktywatora, jako części nowego systemu pobierania próbek.

Higieniczny i bezpieczny

Urządzenie spełnia w maksymalny sposób wymagania w zakresie higieny. Sterylny jednorazowy ustnik posiada specjalną wypustkę dla zapewnienia bezpiecznej odległości pomiędzy ręką operatora a ustami badanej osoby. Dla zapewnienia jeszcze większego poziomu higieny, Alkotest 7510 posiada specjalny mechanizm wyrzucania ustnika. Uchwyt ustnika jest podświetlany dla ułatwienia zamocowania ustnika nawet w całkowitej ciemności. Alkomat umożliwia także przeprowadzenie pomiarów pasywnych w wypadku podejrzenia obecności alkoholu w pojeździe, a także niezdolności lub braku współpracy badanego.

Zarządzenie danymi

Alkotest 7510 posiada moduł GPS rozpoznający dokładną lokalizację geograficzną miejsca przeprowadzenia testu. Pobiera współrzędne do centralnego komputera. Administrator ma możliwość utworzenia mapy pokazującej zagęszczenie miejsc zatrzymania osób kierujących będących pod wpływem alkoholu. Technologia ta pozwala na dokładne określenie miejsca przeprowadzenia testu dla możliwych potrzeb administracyjnych w zakresie przetwarzania danych o konkretnym zatrzymaniu osoby kierującej będącej pod wpływem alkoholu.

Skład zestawu:

  • Alcotest Drager 7510
  • Drukarka mobilna + 5 rolek papieru

Akcesoria dodatkowe:

  • ładowarka sieciowa do wersji z akumulatorkami
  • ładowarka samochodowa do wersji z akumulatorkami
  • walizka transportowa na Alcotest i Drukarkę.

Produkty powiązane