Test narkotykowy Drager DrugCheck 3000

Drager DrugCheck 3000

Nowy produkt

Jednorazowy Test Dräger DrugCheck® 3000 pozwala sprawdzić w ciągu kilku minut, czy dana osoba zażywała ostatnio narkotyki określonego typu.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

Dostępny na zamówienie

2 323,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Zakres pomiaruKokaina , Opiaty, Konopie indyjskie, Amfetamina, Metaamfetamina
Czas pomiaruMniej niż 3 minuty
Temperatura pracy5°C do 40°C
Wymiary32 x 111 x 57 mm
Waga30g
Certyfikaty Zgodnie z europejską dyrektywą 98/79/WE

Więcej informacji

Jednorazowy Test Dräger DrugCheck® 3000 pozwala sprawdzić w ciągu kilku minut, czy dana osoba zażywała ostatnio narkotyki określonego typu. Kompaktowy i bazujący na ślinie test narkotykowy zapewnia niezawodne wyniki w prosty i higieniczny sposób. Urządzenie nie wymaga energii elektrycznej i może być używane w dowolnym miejscu.

Proste i bezpieczne pozyskiwanie próbek

Test Dräger DrugCheck 3000 obejmuje dwa elementy: zbiorniczek ze środkiem pochłaniającym do pobierania próbki śliny oraz kasetę testową do analizy. Kaseta testowa zawiera ciecz buforową i okienko z dwoma paskami, które wyświetla linie kontrolne i testowe. Sam test jest przeprowadzany w trzech prostych etapach: pobranie wacikiem próbki śliny, wstrząśniecie zestawem testowym, odczekanie na krótki okres inkubacji i rozpoczęcie testu. Wskaźnik koloru na waciku znika zaraz po wchłonięciu wystarczającej ilości śliny do przeprowadzenia testu. Wyniki można odczytać od razu po pojawieniu się linii kontrolnych w okienku. Jeśli wynik badania jest negatywny, obok odpowiedniej klasy substancji (narkotyku) pojawi się linia. Oznacza to, że żadna z substancji docelowych nie została wykryta w próbce. Jeśli linia nie pojawi się obok jednej z klas substancji, oznacza to, że wynik dla tej substancji jest pozytywny.

Szybka i czuła analiza

Możliwość sprawdzania pięciu klas substancji jednocześnie za pomocą testu Dräger DrugCheck 3000: kokaina, opiaty, amfetamina, metaamfetamina / narkotyki syntetyczne (np. Ecstasy) i konopie indyjskie (THC). Spośród wszystkich wymienionych klas substancji konopie indyjskie należą do najczęściej używanych narkotyków i są również najtrudniejsze do zidentyfikowania (THC). Dlatego właśnie test Dräger DrugCheck 3000 zoptymalizowano pod kątem wykrywania THC, tak więc teraz oferuje on dwie opcje pomiaru: w zależności od wybranego czasu oczekiwania (inkubacja wstępna) dla testu dostępna jest opcja szybka z wyższą wartością graniczną stężenia THC i opcja czuła z niższą wartością graniczną stężenia tej  substancji. Całe badanie trwa tylko od 3 do 5 minut. 

Jednoznaczne wykrywanie narkotyków na miejscu

Niewielkie, kieszonkowe rozmiary sprawiają, że test DrugCheck 3000 można z łatwością przenosić. Można go szybko i łatwo przygotować do użycia, a ponadto nadaje się on do zastosowań wymagających elastyczności użytkowania, takich jak kontrole drogowe i testy w miejscach pracy, w których wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa*. Zestaw testowy nie ma części elektrycznych, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować w obszarach niebezpiecznych.

Dodatkowe zalety

Dräger ma wieloletnie doświadczenie w obszarze urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu we krwi i metod wykrywania narkotyków. W przypadku testu DrugCheck 3000 firma Dräger zastosowała zasadę testowania opartą na sprawdzonym systemie Dräger DrugTest® 5000, który niezawodnie wykrywa nawet najdrobniejsze ślady THC. Jednorazowy zestaw testowy DrugCheck 3000 jest odporny na manipulacje i jest higieniczny. DrugCheck® 3000 w Stanach Zjednoczonych jest sprzedawany tylko organom egzekwowania prawa.

Cena dotyczy jednego kompletu - 20szt.